Withering Rooms - úvod

Withering Rooms vyjde již 2. dubna 

23. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Withering Rooms se momentálně nachází v předběžném přístupu na Steamu. V nové aktualizaci přidali vývojáři z Moonless Formless několik nových překvapení na oslavu jejich brzkého úplného vydání. Kompletní vydání titulu pro počítače (Steam) a konzole (PS5, Xbox Series) je oznámeno na 2. dubna letošního roku. Majitelé PS5 mohou navíc jásat, neboť 10. května dostanou fyzickou verzi tohoto 2,5D hororového RPG

Titul se odehrává v procedurálně generovaném viktoriánském sídle, jež se každou noc mění. Společně s hlavní hrdinkou Nightingale prozkoumáte Mostyn House a posbíráte předměty (klíče, magické artefakty, výrobní materiál a další.), abyste se mohli postavit hordě nemrtvých, duchů i nebezpečných čarodějnic. Hra nabízí i možnost provádět rituály, díky nímž nepřijdete o předměty od noci, do následující noci nebo si naopak můžete zvýšit svoji úroveň, a to trvale. 

Ve Withering Rooms můžete objevovat tajné chodby i podkroví plné pokladů. Dokonce se zde objevuje i neustále se měnící spletitý labyrint, jenž se nachází pod domem samotným. Máte možnost se zde seznámit i s řadou dosti podivných přátel, obchodníků, lhářů a podobně. Největší nebezpečí ovšem na vás číhá v bludištích se živými ploty, hrobkách, jeskyních, kostelech a ruinách, jež se nalézají za areálem Mostynského domu. 

Zdroj: igdb.com

Plná hra by dle slov autorů měla hráčům nabídnout čtyři různé konce. Pokud uvažujete, že si ji pořídíte, teď je správný čas. Titul momentálně stojí necelých třináct euro a po jeho plném vydání dle autorů bude cena vyšší, aby odpovídala množství obsahu, jenž byl přidán od spuštění předběžného přístupu.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.