ELDEN RING Shadow of the Erdtree – úvodka

ELDEN RING: Shadow of the Erdtree se konečně ukázal

23. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Dlouho spekulované a očekávané DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring konečně získalo svůj první trailer a už podle něj je zřejmé, že půjde o stejně úžasnou řežbu, jako je jeho základní titul. Pokud jste Elden Ring ještě nezkusili, měli byste to napravit, neboť se jedná o skvělý zážitek, který přinesli dlouholetí veteráni ze studia FromSoftware společně s Georgem R. R. Martinem, autorem fantasy série Píseň ledu a ohně. V novém příběhu Shadow of the Erdtree se dostanete do Země stínů, kde vás čeká plno nových dobrodružství, záhad a nebezpečí. Postavíte se hrozivým nepřátelům, získáte různé zbraně a zbroje, díky nimž jim budete čelit. Zároveň prozkoumáte temnou stránku příběhu Elden Ringu, neboť se vydáte ve stopách Miquella, jenž je sourozencem nechvalně proslulé Malenie, Blade of Miquella, která dokáže zlomit srdce nejednomu muži. ELDEN RING: Shadow of the Erdtree je nicméně již nyní možné předobjednat na Steamu za 39,99 €.

V doprovodné tiskové zprávě byla informace, která jistě potěší sběratele, neboť byla představena zcela nová Collector's Edition, jež vypadá úchvatně. Edice nabízí jeden kód pro vybranou platformu pro rozšíření ELDEN RING: Shadow of the Erdtree a je dodávána se 46 cm vysokou sochou „Messmer the Impaler“, čtyřicetistránkovou tištěnou knihou a digitálním soundtrackem. Sběratelská edice ELDEN RING: Shadow of the Erdtree je dostupná v omezeném množství a bude dostupná i pro náš region u vybraných prodejců. Pokud byste nechtěli čekat a obávat se, že by na vás nevyšlo, je možné ji již nyní předobjednat na oficiálních stránkách vydavatele Bandai Namco. Pořizovací cena činí 249,99 €, což v přepočtu na naše je necelých 6 400 CZK. Současně se prodává klasická edice obsahující speciální balení, které zahrnuje základní hru na disku a rozšíření Shadow of the Erdtree ve formě digitálního obsahu.

Zdroj: Bandai Namco

Kdyby vám ani toto nestačilo, je možnost zakoupit ještě jeden limitovaný předmět. Na stránkách Bandai Namco je k dispozici replika přilby Messmer the Impaler. Jedná se o detailně zpracovanou repliku impozantní přilby, která je vyrobena s precizním zpracováním detailů a dodává se s číslovaným certifikátem pravosti. Tento produkt je k dispozici pouze do vyprodání zásob a bude odeslán včas pro uvedení na trh 21. června. Jedná se o sběratelský předmět, který neobsahuje žádný herní obsah. Pořizovací cena je stanovena na 179,99 € (4 570 CZK).

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.