Level Zero Extraction - úvod

Level Zero: Extraction vyjde v předběžném přístupu 

23. 2. 2024
Zdroj náhledu: Doghowl Games

Level Zero: Extraction (dříve známý jako Level Zero) vyjde v předběžném přístupu koncem letošního roku na platformě Steam. Dále se také koná uzavřený beta test na Steamu 15. března. Za tímto titulem společně stoji vydavatel tinybuild a vývojáři z Doghowl Games

Level Zero: Extraction je extrakční horor pro více hráčů, který by měl hráčům přinést unikátní zážitek z přežití. Ten bude dle autorů vytvořen spojením extrakčních stříleček (jako jsou Beautiful Light či Escape from Tarkov) a napětí z asymetrických hororů. Vydejte se společně se svými kamarády na nebezpečnou výpravu, v níž tři týmy až o třech žoldácích soutěží o cennou kořist. Nebo naopak využijte možnost zahrát si za jedno ze dvou smrtících mimozemských monster a ulovte si svoji lidskou svačinu. 

Titul by měl nabízet jedinečný systém přestřelek, boj zblízka i zdravotní systém. Abyste mohli úspěšně zlikvidovat vaše nepřátele, potřebujete dost zbraní. Hra by vám měla nabídnout obrovský arzenál zbraní na blízko (kladiva, pálky i mačety). Pokud však preferujete spíše boj na dálku a střílení, čekají tu na vás kromě pistolí a samopalů také brokovnice, útočné pušky, plamenomety, hřebíkovačky, miny, granáty a mnoho dalšího. 

Zdroj: igdb.com, Doghowl Games

V roli žoldáka můžete vyrazit sólo nebo se svým týmem na lov za kořistí v podobě zbraní, výzkumných dat, craftingových zdrojů a podobně. Počítejte ovšem s tím, že váš inventář i čas na expedici jsou omezené. Pokud zemřete, ztratíte téměř celou svou kořist. Vše, co během pobytu sesbíráte, můžete využít ke zvýšení reputace u několika obchodníků. Díky tomu můžete získat lepší vybavení či jedinečné předměty. 

Pokud byste raději vyzkoušeli hru za mimozemské příšery, můžete se těšit na používání ostrých drápů, plivání oslepující substance či odzbrojení své lidské svačiny pomocí řevu. Dále byste měli mít možnost využívat živé nášlapné miny či deaktivovat elektrické systémy organickým EMP výbuchem. Jako každý záporák mají i tato nadupaná mimozemská monstra svou slabinu. V této hře je jí světlo, jež během několika vteřin spálí příšeru na popel.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.