Workers And Resources Soviet Republic intro

Workers & Resources: Soviet Republic – příchod deváté aktualizace

2. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Známá slovenská hra od vývojáře 3Division, Workers & Resources: Soviet Republic, která simuluje život v tradičním sovětském městě, ohlašuje aktualizaci s novým herním systémem nazvaným Crime and Justice. S narůstajícím tlakem na ukrajinských hranicích si tedy ve hře můžeme zopáknout, jak se žilo pár let zpátky – ale do tohoto tématu nebudeme více šťourat a přenecháme ho odborníkům v komentářové sekci na Facebooku.

Nová aktualizace s sebou přináší tři nové budovy – policejní stanici, krajský soud a věznici. Na zločin si tedy ve hře posvítíme více. Aktualizace přinesla i železniční distribuční kancelář a množství dalších změn, jako např. mechaniku štěstí, opotřebovávání elektroniky, opravu chůze, přidání nových ikon, aktualizaci slovenštiny a němčiny… Máme se tedy na co těšit a jsme rádi, že tak dobrá hra, která i od nás získala vysoké hodnocení, má stále co nového nabídnout. Vám, milí čtenáři a fanoušci hry Workers & Resources: Soviet Republic, ještě přihazujeme jeden link, a to na zajímavý rozhovor s vývojářem této hry, z minulého roku. 

Nechť se vám daří, naši herní nadšenci, a čest práci.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.