Shadow Warrior 3 – logo

Shadow Warrior 3 má potvrzené datum vydání

1. 2. 2022
Zdroj náhledu: Flying Wild Hog

Před několika dny se v obchodě Microsoft Store objevila informace, že netrpělivě očekávaná brutální hra Shadow Warrior 3 by mohla vyjít již 1. března. Bohužel sami vývojáři tuto zprávu až do včerejšího večera nepotvrdili ani nevyvrátili. Tvůrci z Devolver Digital zveřejnili nové bláznivé video, ve kterém potvrzují výše uvedené datum vydání.

https://www.youtube.com/watch?v=Te8jkrc0NFAVideo nám také ukazuje nové postavy, například čarodějnici Boží úrovně. Představuje nám také různé mechaniky, jako je běhání po stěnách, využívání prostředí k ještě většímu masakrování nepřátel, grapple hook, nebo dokonce bezchybné vlasy a obřího draka. Rozhodně to vypadá že Shadow Warrior 3 bude ještě šílenější než dříve

Na třetí pokračování této bláznivé jízdy se můžete tedy těšit 1. března 2022 a vychází na PC (Steam), PS4 a Xbox One.

Jedinečný Lo Wang

Potvrzení data vydání je jistě dobrou zprávou, ale život se neskládá vždy jen z dobrých věcí, jak bychom si přáli. Bohužel, John William Galt, kterého mnozí z nás poznali jako původní hlas Lo Wanga v roce 1997, zemřel. Jeho úmrtí oznámily zahraniční časopis E1M1 a společnost 3D Realms. Podle časopisu E1M1 zemřel Galt v noci na 29. ledna 2022 ve věku 81 let.https://twitter.com/3DRealms/status/1487878787438100489?s=20&t=Yircr59Pa7JHGA5khpFarQGalt kromě role Lo Wanga namluvil také videohry jako Shadow Warrior 2, Prey, Deus Ex, Nocturn a Daikatana od Johna Romera. Společnost 3D Realms ve svém příspěvku k jeho úmrtí uvedla, že Galt měl před videohrami dlouhou kariéru. Hrál v televizních seriálech a filmech, jako Walker, Texas Ranger, Forrest Gump nebo JFK. Naposledy ztělesnil postavy v animované sérii Cyanide and Happiness Shorts.Jeho rodině a přátelům vyjadřujeme upřímnou soustrast.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.