Shadow Warrior 3 má potvrzené datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Flying Wild Hog

Před několika dny se v obchodě Microsoft Store objevila informace, že netrpělivě očekávaná brutální hra Shadow Warrior 3 by mohla vyjít již 1. března. Bohužel sami vývojáři tuto zprávu až do včerejšího večera nepotvrdili ani nevyvrátili. Tvůrci z Devolver Digital zveřejnili nové bláznivé video, ve kterém potvrzují výše uvedené datum vydání.

Video nám také ukazuje nové postavy, například čarodějnici Boží úrovně. Představuje nám také různé mechaniky, jako je běhání po stěnách, využívání prostředí k ještě většímu masakrování nepřátel, grapple hook, nebo dokonce bezchybné vlasy a obřího draka. Rozhodně to vypadá že Shadow Warrior 3 bude ještě šílenější než dříve

Na třetí pokračování této bláznivé jízdy se můžete tedy těšit 1. března 2022 a vychází na PC (Steam), PS4 a Xbox One.

Jedinečný Lo Wang

Potvrzení data vydání je jistě dobrou zprávou, ale život se neskládá vždy jen z dobrých věcí, jak bychom si přáli. Bohužel, John William Galt, kterého mnozí z nás poznali jako původní hlas Lo Wanga v roce 1997, zemřel. Jeho úmrtí oznámily zahraniční časopis E1M1 a společnost 3D Realms. Podle časopisu E1M1 zemřel Galt v noci na 29. ledna 2022 ve věku 81 let.
Galt kromě role Lo Wanga namluvil také videohry jako Shadow Warrior 2, Prey, Deus Ex, Nocturn a Daikatana od Johna Romera. Společnost 3D Realms ve svém příspěvku k jeho úmrtí uvedla, že Galt měl před videohrami dlouhou kariéru. Hrál v televizních seriálech a filmech, jako Walker, Texas Ranger, Forrest Gump nebo JFK. Naposledy ztělesnil postavy v animované sérii Cyanide and Happiness Shorts.
Jeho rodině a přátelům vyjadřujeme upřímnou soustrast.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn