Tales of Arise Introduction Animation – úvodka

Tales of Arise dostává nové úvodní video

1. 2. 2022
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Tales of Arise se může pyšnit oceněním nejlepší RPG hry roku 2021, a to naprosto zaslouženě. Tuto fantaskní pouť roztříštěnou zemí sužovanou nelítostným sporem dvou frakcí si náramně užilo mnoho hráčů, což dokazují stále vysoká hodnocení. Při každém zapnutí hry vás přivítalo úvodní video v závislosti na tom, jak moc jste pokročili v příběhu. To se, stejně jako některé cutscény, vyznačovalo svým propracovaným anime stylem.

Začátkem ledna společnost Bandai Namco oznámila, že se chystá titulu Tales of Arise vytvořit další, zcela nové úvodní video. Tohoto úkolu se zhostilo studio Ufotable a nyní je konečně hotové pod názvem Tales of Arise Introduction Animation s japonským dabingem a anglickými titulky. Tento anime trailer ukazuje všechny hlavní postavy a lehké narážky na celkovou zápletku, což s sebou ovšem přináší menší spoilery pro nováčky. Zprvu je vám nastíněn začátek, kdy renanské lodě sestupují na Dahnu a pod vedením některých Lordů si ji násilím podrobují. Objevují se zde také důležité střípky minulosti a ukázky budoucích bitev. I když vám toto video neprozradí celou podstatu hry, ti bystřejší si v něm mohou najít určitá vodítka.

Chystanou novinkou je také galerie, ve které budete moct nalézt různé screenshoty, modely postav v plné kráse, speciální videa a mnoho dalšího, souvisejícího nejen s hrou Tales of Arise, ale také s ostatními díly série Tales of. Vzhledem k velké popularitě tohoto titulu by nebylo žádným překvapením, kdyby na jeho motivy vznikl skutečný anime seriál, jako tomu bylo například u Scarlet Nexus. Jistě by to mnoho z nás uvítalo.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.