Worlds 2021 – opět Čínsko-Korejské semifinále

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: lolesports
Po hořkosladkém čtvrtfinále Worlds 2021 již známe vítěze. Po jednostranných zápasech, ve kterých se nám počet soutěžících zúžil z osmi na čtyři, se můžeme těšit na souboje mezi týmy, které nám dají vědět, kdo má na to stát se příštím šampionem světa ve hře League of Legends.
Při prvním zápasu jsme se mohli radovat, že legendární korejský tým je zpátky v sedle a SKT T1 tak porazili svého oponenta 3:0. Hanwha Life Esports neměli nejmenší šanci proti celku s obávaným korejským midařem Fakerem. Další přejezd s výsledkem 3:0 dostal čínský celek Royal Never Give Up od týmu ze stejného regionu – Edward Gaming.
Bohužel evropská naděje vyhasla společně s poražením týmu MAD Lions, kteří podlehli opět ve výsledku 3:0 proti obhájcům světového poháru – DWG KIA. Severoameričtí kolegové dopadli stejně jako Evropa a odletěli domů po porážce korejským celkem Gen.G. Stav zápasu skončil stejně jako ty předešlé, 3:0.

Zdroj: lolesports

Na co se můžeme těšit dál?

Semifinále Worlds 2021 startuje již v sobotu 30. října, kdy proti sobě nastoupí dva korejské celky, a to DWG KIA proti SKT T1. Rozhodně si nenechte tento zápas ujít – oba týmy jsou ve výborné kondici a jsou připraveny dát do toho všechno. Následující neděli, 31. října, hraje tým Gen.G proti jedinému zástupci čínského regionu, a to proti Edward Gaming.

Zdroj: lolesports

Zdroj: lolesports.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn