PUBG

PUBG Mobile a Baby Shark?

27. 10. 2021
 

Virální internetová senzace Pinkfong, Baby Shark, se spojila s PUBG Mobile a přináší tak hráčům exkluzivní tematické herní předměty a vzhledy.Další velká crossoverövá událost byla odhalena pro PUBG Mobile, které je mobilní verzí oblíbené battle royal hry PUBG Battlegrounds. Zatímco poslední velké rozšíření přineslo nový režim pro příležitostné hry, tato nadcházející aktualizace bude obsahovat tematické položky založené na globální senzaci.

Naštěstí pro hráče uznávané střílečky PUBG je hra neustále svěží. Mohou za to aktualizace, opravy a DLC. Aktualizace 14.1 byla vydána teprve nedávno a hráči nešetří pochvalou. Dostali totiž několik změněných map s tematikou Halloweenu.

Nejnovější plán korporace pro PUBG Mobile se může zdát trochu zvláštní, vezmeme–li v úvahu, že cílová skupina hráčů má věk šestnáct a více. Vývojáři však potvrdili, že Baby Shark spolupracuje s PUBG Mobile. Pro nezasvěcené, Baby Shark od Pingfongu je nejsledovanějším videem na YouTube. Píseň má více než devět miliard shlédnutí.

Nicméně tento ambiciózní crossover také znamená, že do hry přijde několik skvělých žraločích vychytávek. Stejně jako předchozí crossover s K–popovou skupinou Blackpink, i tento přinese předměty inspirované tématem události. Aktualizace bude obsahovat například padák s Baby Sharkem, set Baby Sharka a Baby Shark grafitti. Navzdory tomu, že některé věci jsou bláznivé a směšné, jeden opravdu vyčnívá. Jedná se o Baby Shark pánev. Hráči tak budou moci ovládat litinovou pánev, aby komicky zničili protivníka a zároveň tak vzdali hold dětské taneční písni.

Dále bylo potvrzeno, že hráči mohou tyto bezplatné a v některých případech i trvalé odměny získat účastí na herní události a plněním denních výzev s přáteli. Tyto mise se obvykle skládají z náročných úkolů, jako je dostání se do top 10 v PUBG nebo vytrvání v zápase přes 15 minut bez umírání.

PUBG Battlegrounds je dostupné na mobilu, PC, PS4, Stadia a Xbox One.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.