League of Legends – Ezreal

Worlds 2021 – outsideři vítězí

6. 11. 2021
Zdroj náhledu: lolesports.com

Již po jedenácté známe vítěze nejvyšší soutěže ve hře League of Legends. Strhující finále Worlds 2021 s pěti hrami nakonec skončilo ve prospěch čínského celku Edward Gaming, který porazil úřadující mistry. Série byla velice napínavá a poslední hra byla rozhodující. Čínsko-korejské finále tedy rozhodně stálo za to sledovat, bylo plné emocí a napětí.

Co se týče zahajovacího ceremoniálu, mohli jsme vidět zpěváky, jako je PVRIS, J.I.D nebo Denzel Curry. Zlatým hřebem zahajovacího ceremoniálu bylo potom představení nové písně od Imagine Dragons. Bohužel i Worlds 2021 bylo vzhledem k aktuální situaci uskutečněno bez diváků, tudíž jsme mohli sledovat pouze videozáznamy, a ne živá vystoupení. Letošní esportovou sezónu máme již za sebou a budeme se těšit jak na nové sestavy týmů, tak i na staré známé hráče.

Zdroj: lolesports.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.