Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin – velký drak

Monster Hunter: World – odstranění questů

6. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Monster Hunter: World se řadí mezi úspěšné hry. Na Steamu má tato akční hra hodnocení krásných 92 % a spadá tak do kategorie Velmi úspěšné. Hráče však nyní překvapila zpráva od vývojářů Capcom. Vývojářské studio totiž odstraní nadobro dva hlavní questy.

Které questy budou z Monster Hunter: World odstraněny?

První je úkol „Silent, Deadly, and Fierce“, který vám poskytne zásadní předmět, díky němuž můžete získat Bayek's gear v podobě zbroje a také Assassin's hood. Druhým úkolem, který má být odstraněn, je crossover s filmem Monster Hunter, který se skládá ze dvou částí: „The New World“ a „To Our World“.

Tyto úkoly poskytují dvě sady zbroje, jež jsou inspirovány postavou Milly Jovovich ve zmíněném filmu.

Pokud jste se s těmito úkoly ještě nesetkali, máte nejvyšší čas je urychleně dokončit. Čas se totiž krátí, protože máte již necelý měsíc na jejich úspěšné splnění. Úkoly budou odstraněny 3. prosince, když je však splníte dříve, veškeré odměny vám zůstanou. Nicméně je více než jasné, že z těchto předmětů se rázem stanou vzácné předměty a jejich hrdí majitelé budou tímto způsobem i prezentovat svoji prestiž a zkušenosti ve hře.

Na diskusních fórech se v rámci celého spektra hráčů ihned rozvířila debata, co vedlo k odstranění těchto úkolů. Následuje také mnoho otázek, zda budou tyto questy nahrazeny novými, s ještě lepšími předměty.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.