Monster Hunter: World – odstranění questů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Monster Hunter: World se řadí mezi úspěšné hry. Na Steamu má tato akční hra hodnocení krásných 92 % a spadá tak do kategorie Velmi úspěšné. Hráče však nyní překvapila zpráva od vývojářů Capcom. Vývojářské studio totiž odstraní nadobro dva hlavní questy.
Monster Hunter World Event Quests

Zdroj: techraptor.net

Které questy budou z Monster Hunter: World odstraněny?

První je úkol „Silent, Deadly, and Fierce“, který vám poskytne zásadní předmět, díky němuž můžete získat Bayek’s gear v podobě zbroje a také Assassin’s hood. Druhým úkolem, který má být odstraněn, je crossover s filmem Monster Hunter, který se skládá ze dvou částí: „The New World“ a „To Our World“.

Tyto úkoly poskytují dvě sady zbroje, jež jsou inspirovány postavou Milly Jovovich ve zmíněném filmu.

Pokud jste se s těmito úkoly ještě nesetkali, máte nejvyšší čas je urychleně dokončit. Čas se totiž krátí, protože máte již necelý měsíc na jejich úspěšné splnění. Úkoly budou odstraněny 3. prosince, když je však splníte dříve, veškeré odměny vám zůstanou. Nicméně je více než jasné, že z těchto předmětů se rázem stanou vzácné předměty a jejich hrdí majitelé budou tímto způsobem i prezentovat svoji prestiž a zkušenosti ve hře.

Na diskusních fórech se v rámci celého spektra hráčů ihned rozvířila debata, co vedlo k odstranění těchto úkolů. Následuje také mnoho otázek, zda budou tyto questy nahrazeny novými, s ještě lepšími předměty.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn