Roztomilá hra Deer & Boy přichází s trailerem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Lifeline Entertainment / Deer & Boy – Youtube
Vývojářské studio Lifeline Entertainment přichází s trailerem na svoji úplně první hru. Titul nese název Deer & Boy a jedná se o dobrodružnou plošinovku. Hned ze začátku vám mohu prozradit, že vypadá velice slibně a její zpracování připomíná animovaný film. Jsem asi citlivka, ale přátelství mezi dítětem a zvířetem je vždy hrozně pěkné sledovat, ať už v realitě, ve filmu či ve videohře.
Trailer ukazuje malého chlapce, jak utíká za chladné noci ze svého domova někam na venkov. Zde narazí na osamělého koloucha, jinak řečeno mládě jelena. Následně trailer ukazuje, jak společně jejich cesta napříč dobrodružstvím začíná.

„Deer & Boy je poetická filmová plošinovka, kde sledujete cestu chlapce, který se po tragické události rozhodne uniknout vlastnímu osudu.“

„Při útěku se setká s kolouchem, kterého si i ochočí. Zvíře bude během příběhu vyrůstat a stane se z něj nezbytný společník, který bude chlapce ochraňovat. Jelen pomůže chlapci najít sílu se znovu postavit na nohy a nakonec vyjít z této zkušenosti jako dospělý.“ Takhle zní popis titulu na herní platformě Steam.

Příběh zní velice poutavě, a pokud se tvůrcům podaří jej i dobře zpracovat v konečném vydání hry, věřím, že slza ukápne nejednomu hráči. Dle všeho se vám do cesty postaví i několik nepřátel a budete se snažit vyřešit různé mini-puzzly.

Zdroj: gamebyte.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn