Football Manager 2022 - Game Pass

Xbox Game Pass opustí v listopadu celkem sedm her

2. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Microsoft oficiálně oznámil, které hry opustí v listopadu předplatitelskou službu Xbox Game Pass. Odstranění her bude probíhat ve dvou vlnách, přičemž ta první dorazí už za týden.

Už příští týden, konkrétně 8. listopadu, opustí Game Pass dvě hry. Bude se jednat o Football Manager 2022 a Football Manager 2022 Xbox Edition. Není však potřeba smutnit, jelikož tyto tituly nahradí ve stejný den novější Football Manager 2023 a Football Manager 2023 Console. O další týden později, tedy 15. listopadu, bude odebráno dalších pět her, konkrétně půjde o Art of Rally, Fae Tactics, Next Space Rebels, One Step from Eden a Supraland.

Na obrázku níže rovněž vidíte, jaké hry do předplatného v průběhu listopadu přijdou. Některé z nich jsou dostupné již nyní.

Zdroj: Microsoft

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.