Twitter by po koupi Elonem Muskem mohl účtovat měsíční poplatek

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Twitter
Akvizice Twitteru nejbohatším člověkem světa vypadala zpočátku trochu nejistě a doprovázelo ji i několik narážek z obou stran. Chvíli to se dokonce zdálo, že ze samotného prodeje sejde, než minulý pátek Elon Musk oficiálně oznámil převzetí sociální sítě Twitter za 44 miliard dolarů. Nový majitel a ředitel v jednom už však po necelém týdnu aplikoval strukturální změny a pravděpodobně i změny v samotné sociální síti.

Kromě vyhazovu původního vedení chystá Twitter také rozšíření funkce Twitter Blue, která je v současné době dostupná pouze v několika zemích za přibližně 5 dolarů. Nově by se tato funkce, jež nabízí například změnu ikony Twitteru, pohodlnější rozhraní či možnost tzv. odvolání již poslaného tweetu, měla rozšířit do celého světa. S rozšířením by se měl také zvednout poplatek, který by podle nejnovějších informací mohl činit 20 dolarů.
V současné době je Twitter Blue volitelnou funkcí, nově by však tato funkce mohla být nutná i v případě, že chcete mít váš účet ověřený s modrou vlaječkou. Uživatelé, kteří mají tento status, dostanou tři měsíce na to, aby si Twitter Blue pořídili. V opačném případě o modrou vlaječku přijdou.

Internetem také kolují zprávy, že vývojový tým má implementovat tyto změny do 7. listopadu, jinak budou všichni jeho členové vyhozeni.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn