Twitter - náhled

Twitter by po koupi Elonem Muskem mohl účtovat měsíční poplatek

1. 11. 2022
Zdroj náhledu: Twitter

Akvizice Twitteru nejbohatším člověkem světa vypadala zpočátku trochu nejistě a doprovázelo ji i několik narážek z obou stran. Chvíli to se dokonce zdálo, že ze samotného prodeje sejde, než minulý pátek Elon Musk oficiálně oznámil převzetí sociální sítě Twitter za 44 miliard dolarů. Nový majitel a ředitel v jednom už však po necelém týdnu aplikoval strukturální změny a pravděpodobně i změny v samotné sociální síti.

Kromě vyhazovu původního vedení chystá Twitter také rozšíření funkce Twitter Blue, která je v současné době dostupná pouze v několika zemích za přibližně 5 dolarů. Nově by se tato funkce, jež nabízí například změnu ikony Twitteru, pohodlnější rozhraní či možnost tzv. odvolání již poslaného tweetu, měla rozšířit do celého světa. S rozšířením by se měl také zvednout poplatek, který by podle nejnovějších informací mohl činit 20 dolarů.V současné době je Twitter Blue volitelnou funkcí, nově by však tato funkce mohla být nutná i v případě, že chcete mít váš účet ověřený s modrou vlaječkou. Uživatelé, kteří mají tento status, dostanou tři měsíce na to, aby si Twitter Blue pořídili. V opačném případě o modrou vlaječku přijdou.

Internetem také kolují zprávy, že vývojový tým má implementovat tyto změny do 7. listopadu, jinak budou všichni jeho členové vyhozeni.

Tagy:

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.