Xbox Game Pass překonal důležitý milník

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Služba Xbox Game Pass se od svého spuštění, které proběhlo v červnu 2017, stala jednou z největších a nejoblíbenějších předplatitelských služeb v herním průmyslu. Předplatné nabízí rozsáhlou knihovnu her pro Xbox a PC, přičemž mnoho nových her je do služby přidáváno hned po jejich vydání. Díky častým výprodejům a rozsáhlému seznamu titulů vábících hráče k registraci se služba Xbox Game Pass za téměř pět let od svého spuštění výrazně rozrostla a nyní oficiálně překonala významný milník s dvaceti pěti miliony předplatitelů.

Společnost Microsoft oznámila tento významný milník pro Xbox Game Pass v úterý spolu se smutným oznámením akvizice společnosti Activision Blizzard. Do konce roku 2021 se počet předplatitelů služby Xbox Game Pass výrazně zvýšil. Během jednoho roku počet předplatitelů této služby narostl téměř o 7 milionů, což představuje více než čtvrtinu celkového počtu předplatitelů. Tento milník je pro jednu z největších značek herního průmyslu významným úspěchem. Díky této koupi se pod hlavičku Microsoftu dostávají kultovní série, jako jsou Warcraft a Call of Duty, a očekává se, že společnost Microsoft ještě více posílí svou pozici v herním světě. Podle Microsoftu je již naplánováno několik nových her od Activision Blizzard exkluzivně pro Xbox.

Služba Xbox Game Pass se stala jednou z nejlepších možností pro mnoho hráčů, kteří chtějí rozšířit svou sbírku her. Měsíční předplatné snižuje často finančně náročné výdaje na nákup nových her, přičemž služba je pravidelně aktualizována a jsou do ní přidávány nové hry, od nezávislých her až po velké AAA tituly. Microsoft také často nabízí slevy pro nové předplatitele, pro něž je první měsíc k dispozici za pouhý 26 Kč, nebo nabízí bezplatné vyzkoušení dalších prémiových služeb, jako je například Discord Nitro.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn