Arašídové máslo Jobbie – promo fotka

První arašídové máslo na světě speciálně pro hráče

19. 1. 2022
Zdroj náhledu: jobbienutbutter.com

Je to k neuvěření, kam až lidská představivost občas dokáže zajít. Z dob, kdy hráči byli bráni jako ti obtloustlí „nerdi“ věčně uvěznění za stolem svého pokoje bez špetky společenského kontaktu, až po rozrůstající se komunitu, na které se dá slušně vydělávat. První hráčské doplňky a merch se vyznačovaly jednoduchostí a funkčností, postupem času se k nim přidalo barevné podsvícení a ergonomický design. V dnešní době v nabídkách různých obchodů naleznete odporné plastové obaly na své výstavní figurky, vyhřívané podložky, masážní zařízení, všemožný herní nábytek, voňavky a mnoho dalších „zbytečností“. Očividně není trh ještě dostatečně nasycen, protože na scénu vstupují také potravinové produkty od energetických nápojů a tyčinek až po arašídové máslo.

Jobbie Nut Butter je značka z Malajsie, která dostala ten hvězdný nápad spojit se s tchajwanskou hardwarovou společností Zotac Gaming a společně vytvořili produkt, který svět ještě neviděl! Představujeme vám první arašídové máslo na světě, které je primárně určeno speciálně pro nás pařany. Konečně budou naše nutriční potřeby vyslyšeny! Žerty stranou, protože toto arašídové máslo vypadá docela chutně.

Zdroj: jobbienutbutter.com

Design obalového materiálu se vážně povedl a najdete na něm mnoho odkazů, že jde o produkt určený herním fajnšmekrům. Samotný název produktu odkazuje na první arkádovou videohru, čímž jí autoři chtěli vzdát hold. Pong – Berry Matrix Peanut Energy Crunch na rozdíl od většiny potravin pro hráče neobsahuje přidaný kofein, taurin či podobné látky. Místo toho jeho složení napovídá, že by se skutečně mohlo jednat o ten zatím nejzdravější produkt určený naší komunitě. Svou konzistencí je máslo děláno tak, aby se dalo jíst přímo z lžičky, a v kombinaci s kousky ovoce skutečně pokouší naše chuťové buňky. Údajně má napodobovat energetickou tyčinku či nápoj, ale v daleko zdravější a chutnější variantě.

Na firemním blogu je arašídové máslo Pong popsáno jako: „Super bohatá a hustá arašídová pěna vyrobená z nasucho pražených arašídů, po kterých následují lehce sladkokyselé nasekané mrazem sušené borůvky a jahody. Lyofilizované ovoce poskytuje větší křupavost (protože vlhkost byla úplně extrahována) než miska čerstvě vyrobeného popcornu, což z něj dělá perfektní svačinu mezi hraním.“

Pong – Berry Matrix Peanut Energy Crunch ze začátku může působit úsměvně, ale jedná se o produkt, který nakonec nevypadá tak špatně, ba naopak. Společnost Jobbie Nut Butter svůj trh soustředí zejména na Malajsii a Singapur, ale zasílají také do Skotska, Spojeného království, Jižní Koreje, Hong Kongu či Tchaj-wanu a na požádání lze zajistit dopravu také do dalších zemí, takže by tato nová mňamka měla být dostupná i pro nás.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.