Hogwarts Legacy – obrana

Žádné DLC do hry Hogwarts Legacy se v současné době nechystá

19. 2. 2023
Zdroj náhledu: Avalanche Software

Žádné rozšíření pro Hogwarts Legacy v současné době nevzniká. Tuto informaci pro server IGN prozradil samotný vývojový ředitel Alan Tew.

Zdroj: Avalanche Software

Hogwarts Legacy je bezesporu velmi úspěšnou hrou, která sklízí kladná hodnocení jak u profesionálních kritiků, tak i u hráčů. Každého však jistě napadne otázka, zda Avalanche Software plánuje do hry vytvořit i nějaké rozšiřující DLC. Na tuto otázku reagoval v rozhovoru pro server IGN vývojový ředitel Alan Tew, který prozradil, že se v současné době žádné rozšíření pro hru Hogwarts Legacy nechystá. Jak tomu bude v budoucnu, nevíme, nic oficiálně potvrzeno ani vyvráceno nebylo. Naopak, čemu studio v současné době věnuje velkou pozornost, jsou různé opravy a vylepšení, a to hlavně u verze pro PC, kde stále mnoho hráčů hlásí nemalé problémy.

Hogwarts Legacy je dostupné pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S. Později, konkrétně 25. července 2023, se titul objeví také na konzoli Nintendo Switch.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.