Zahrajte si na honěnou ve hře Bail or Jail 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: FREE STYLE, Inc.

Hra na honěnou, nebo také jinak řečeno na babu, je klasickou dětskou zábavou s jednoduchými pravidly, která dokázali pochopit i ti nejmenší. Tento základ si nyní bere chystaný titul jménem Bail or Jail a přidává k němu roztomilé postavičky s prvky hororu. Místo baby vás však bude nahánět strašidelné monstrum a vy se budete muset společně se dvěma dalšími caparty snažit schovat do doby, než vyprší odpočítávaný čas. Přidejte se do týmu tří lidských hráčů a spolupracujte, abyste vydrželi být tři minuty nelapeni do klece, nebo se naopak ujměte role monstra a pochytejte všechny nezbedníky.

Hráči ovšem nebudou tak bezmocní a s jednoduchou schopností omráčení budou mít k dispozici způsob, jakým uniknout ze spárů monster. Ta zase naopak budou disponovat několika dalšími dovednostmi, jako je například procházení zdí či odhalování stop, aby své cíle co nejdříve lapila v moment, kdy to budou nejméně čekat.

Kooperační titul pro celou rodinu Bail or Jail od 11. května nabídne hratelné demo na Steamu. Přizvěte kamarády či členy rodiny a zkraťte si dlouhou chvíli touto roztomilou honičkou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn