Bail or Jail – úvodka

Zahrajte si na honěnou ve hře Bail or Jail 

21. 4. 2022
Zdroj náhledu: FREE STYLE, Inc.

Hra na honěnou, nebo také jinak řečeno na babu, je klasickou dětskou zábavou s jednoduchými pravidly, která dokázali pochopit i ti nejmenší. Tento základ si nyní bere chystaný titul jménem Bail or Jail a přidává k němu roztomilé postavičky s prvky hororu. Místo baby vás však bude nahánět strašidelné monstrum a vy se budete muset společně se dvěma dalšími caparty snažit schovat do doby, než vyprší odpočítávaný čas. Přidejte se do týmu tří lidských hráčů a spolupracujte, abyste vydrželi být tři minuty nelapeni do klece, nebo se naopak ujměte role monstra a pochytejte všechny nezbedníky.

Hráči ovšem nebudou tak bezmocní a s jednoduchou schopností omráčení budou mít k dispozici způsob, jakým uniknout ze spárů monster. Ta zase naopak budou disponovat několika dalšími dovednostmi, jako je například procházení zdí či odhalování stop, aby své cíle co nejdříve lapila v moment, kdy to budou nejméně čekat.

Kooperační titul pro celou rodinu Bail or Jail od 11. května nabídne hratelné demo na Steamu. Přizvěte kamarády či členy rodiny a zkraťte si dlouhou chvíli touto roztomilou honičkou.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.