Midnight Ghost Hunt si budete moct zahrát již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Vaulted Sky Games
Midnight Ghost Hunt je nadcházející hororový titul, který je tak nějak kombinací Ghostbusters, Phasmophobie a Prop Huntu. Nyní vývojářské studio Vaulted Sky Games, které stojí za tímto počinem, oznámilo, že titul vyjde v předběžném přístupu na Steamu již toto jaro. Přesné datum nebylo specifikováno.
V Midnight Ghost Hunt se utkají proti sobě dva týmy, každý po čtyřech hráčích. Jeden tým bude představovat „hunters“ neboli lovce a druhý tým „ghosts“ neboli duchy či přízraky. Lovci mají za úkol v určitém čase najít a zneškodnit všechny duchy v určené oblasti. Na druhou stranu duchové se musí schovávat a utíkat lovcům, dokud daný čas neuplyne.
Před začátkem samotné hry si lovci vyberou své zbraně, pasti a perky a také musí vymyslet nějakou účinnou taktiku, která povede k jejich vítězství. Duchové zase musí najít nějakou ideální skrýš a také se mohou samozřejmě vtělit do různých objektů. Nicméně duchové nejsou jen lovnou kořistí, oni sami mohou nachystat pro lovce nějaké pasti, a dokonce mohou lovce také zabít.
Jak jsem již zmínila výše, lovci mají jen určitý čas k zneškodnění duchů, tento čas vždy vyprší o půlnoci a v ten moment se karty obrací. Pokud do půlnoci přežije aspoň jeden duch, všichni ostatní duchové ožijí také a z lovců se tak najednou stává lovná zvěř.

Nebudeme si zde nic nalhávat, Midnight Ghost Hunt vypadá velice zajímavě. Pokud vás titul také zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn