The Witcher – úvodka Geralt

Zaklínačská kuchařka láká na recepty celého Kontinentu

31. 3. 2022
Zdroj náhledu: CD Projekt RED

Patříte také k těm lidem, co koukají na videa o vaření zrovna v tu chvíli, kdy mají největší hlad? Přistihli jste se, že nevědomky slintáte nad pochutinami rozprostřenými na digitálním stole herního světa? Série Zaklínače v celé své historii čítá mnoho lahodných jídel, nad kterými se nám sbíhaly sliny až běda. Naštěstí je tomu konec! Představujeme vám zcela první zaklínačskou kuchařku, která se k fanouškům dostane už letos v říjnu, a to konkrétně 25. 10. 2022. Tato kniha, naplněná recepty inspirovanými světem Zaklínače, vzejde ze spolupráce s Witcher Kitchen a Nerds' Kitchen. Její autorky Anita Sarna a Karolina Krupecka do ní sepíšou celkem osmdesát lahodných receptů z celého Kontinentu od nápojů, menších jídel až po okázalé rauty ve velkém stylu.

Předobjednávky už jsou v plném proudu zde a cena je relativně příznivá. Za 35 dolarů (přibližně osm set korun) si na dvě stě čtyřiceti stránkách budete moct vychutnat ty nejlepší recepty… kdo ví, třeba to někoho z vás přiměje si konečně uvařit teplé jídlo místo ohřívání polotovarů či objednávání donášek. Obal knihy by měl být odhalen v nejbližších dnech.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.