Star Wars Jedi Survivor - výhled

Star Wars Jedi: Survivor vyjde na konzole Playstation 4 a Xbox One

3. 8. 2023
Zdroj náhledu: Respawn Entertainment

Vývoj Star Wars Jedi: Survivor pro staré konzole je stále v rané fázi. V současnosti tak nelze říci, kdy se hra na Playstation 4 a Xboxu One objeví.

Náznaky verze pro minulou generací konzolí se objevovaly již dříve, avšak až nyní Respawn Entertainment a Electronic Arts zprávu oficiálně potvrdili. Důvodem vydání Star Wars Jedi: Survivor na konzole Playstation 4 a Xbox One jsou silné prodeje a vysoká poptávka od komunity. Bude nicméně zajímavé sledovat, jakých kompromisů se dočkáme a jak plynule titul na staré generaci pojede. Ačkoliv byl druhý díl poměrně úspěšný, potýkal se také s řadou technických problémů a hra plynule neběžela ani na PC, a dokonce ani na konzolích aktuální generace.

Vývojářské studio Respawn Entertainment zřejmě také začalo naplno vyvíjet třetí titul ze světa Star Wars Jedi. Naznačuje to alespoň nabídka práce, kterou Respawn zveřejnil. Studio totiž hledá nové lidi na různé pozice, jako je hlavní scenárista, zvukový inženýr či VFX umělec.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.