Započala produkce třetí sezóny seriálového Zaklínače

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Seriál nejslavnějšího Zaklínače pod sluncem nabírá obrátky a po úspěšné první i druhé sérii se nyní dostává do produkce pokračování. Třetí sezóna už se natáčí a celá rodinka ve složení papá Geralta (Henry Cavill), okouzlující Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) a neposedné Cirily (Freya Allanová) je společně zvěčněna na fotce ze zákulisí.

Netflix lehce poodhalil zápletku třetí sezóny a rozhodně se máme na co těšit. „Zatímco panovníci, mágové a bestie Kontinentu soutěží o její zajetí, Geralt vezme Ciri z Cintry do úkrytu, odhodlaný ochránit svou nově sjednocenou rodinu před těmi, kteří jí vyhrožují zničením. Yennefer, pověřena magickým výcvikem Ciri, je zavede do chráněné pevnosti Aretuza, kde doufá, že zjistí více o dívčiných nevyužitých schopnostech. Místo toho zjistí, že se ocitli na bojišti politické korupce, černé magie a zrady. Musejí se bránit, dát do toho všechno – nebo riskovat, že jeden druhého navždy ztratí.“

Ještě minulý rok se producentka Lauren Schmidt Hissrich svěřila, že třetí série bude z velké části založena na povídce Čas opovržení. Zatím neznáme alespoň přibližné datum, kdy bychom se pokračování seriálu mohli dočkat. Přeci jen první a druhou sérii dělí dva roky… i když opoždění druhé sezóny bylo způsobeno pandemií covid-19, takže snad tentokrát nebudeme muset čekat tak dlouho.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn