Zenless Zone Zero - Cover

Zenless Zone Zero je dalším projektem od tvůrců HoYoverse

12. 6. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Studio HoYoverse se připojilo k prvnímu dni livestreamu Summer Game Festu, aby odhalilo další ukázku z připravované hry Zenless Zone Zero. Pro ty, co tápou, tak HoYoverse je studio, která vytvořilo Genshin Impact. Na první pohled jde také vidět, že nová hra je Genshin Impactem inspirována. V nejnovější ukázce ale vidíme nepřátele, postavy a nějaké základy herní strategie.

Zenless Zone Zero se odehrává ve futuristickém světě zvaném New Erida. V něm se však nacházejí určité warpy, které umožňují vstup nepřátel do světa hrdinů této hry. Po výběru frakce, se kterou chcete prozkoumávat New Eridu, můžete zažít běžný městský život nebo i tvrdé boje. První frakce se jmenuje Gentle House. V té si budete moci zahrát za dívky Anby Demaru a Nicole Demaru nebo kyborga Billyho Kida. Více frakcí bohužel zatím známo není, mají být ale celkem čtyři.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.