Street-Fighter 6 –logíček

Street Fighter 6 odhaluje Guila

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: StreetFighter/twitter

Street Fighter 6 byl oficiálně odhalen a vyjde na PC a konzolích příští rok prostřednictvím služby Steam. Nové záběry měly premiéru během čtvrtečního livestreamu na Summer Game Festu. Společnost Capcom nedávno přiznala, že se velké úniky informací ohledně hry objevily na internetu několik hodin poté, co byla bojová hra plně odhalena během vysílání PlayStation State of Play minulý týden.

Zdroj: igdb

Titul čelí únikům

Na internetu se objevily podrobné obrázky dvaceti dvou postav ze hry Street Fighter 6, čímž se zřejmě potvrdilo, že v titulu bude všech osm původních „World Warriors“ ze Street Fighter II, stejně jako další původní i nové postavy. Většina nových postav viditelných na obrázcích odpovídá zjevnému úniku zveřejněnému před několika měsíci, v němž uživatel Redditu DasVergeben popsal jejich podoby.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.