Saints Row - gang

Saints Row nabízí nástroj pro tvorbu postavy

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: Deep Silver

Saints Row je akční dobrodružná série vytvořená společností Volition a publikovaná společnostmi THQ a Deep Silver. Jedná se o šílené kousky, ve kterých například nechybí obří lofasové (dilda, vibrátory), jimiž můžete mlátit své nepřátele. Celkově se jedná o jedny z kontroverznějších titulů. Demo s názvem Saints Row: Boss Hub hráčům zpřístupňuje rozsáhlou sadu úprav, díky nimž si mohou vytvořit vlastního hrdinu. Jakmile dokončíte práci na své postavě, můžete ji uložit a po vydání nahrát do hlavní verze hry.

Zdroj: Volition

Kromě toho lze na webových stránkách hry sdílet a stahovat výtvory ostatních hráčů. Sdílením své postavy online získají hráči dvě bezplatné helmy pro použití v hlavní hře.

Účastníci, jejichž účet bude zaregistrován prostřednictvím centra Boss Factory, obdrží také zdarma raketomet Marshall, který se odemkne později v plné hře. Vydavatel Deep Silver oznámil restart série vloni v srpnu na veletrhu Gamescom. Pátý díl série s jednoduchým názvem Saints Row míří na konzole Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 a PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Titul si již nyní můžete předobjednat za 1 480 Kč. Hráči se v něm připojí ke skupině zločinců zvaných Svatí, kteří se snaží etablovat jako nový zločinecký syndikát v jihozápadním americkém regionu zvaném Santo Ileso.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.