Saints Row nabízí nástroj pro tvorbu postavy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Deep Silver
Saints Row je akční dobrodružná série vytvořená společností Volition a publikovaná společnostmi THQ a Deep Silver. Jedná se o šílené kousky, ve kterých například nechybí obří lofasové (dilda, vibrátory), jimiž můžete mlátit své nepřátele. Celkově se jedná o jedny z kontroverznějších titulů.

Demo s názvem Saints Row: Boss Hub hráčům zpřístupňuje rozsáhlou sadu úprav, díky nimž si mohou vytvořit vlastního hrdinu. Jakmile dokončíte práci na své postavě, můžete ji uložit a po vydání nahrát do hlavní verze hry.

Zdroj: Volition

Kromě toho lze na webových stránkách hry sdílet a stahovat výtvory ostatních hráčů. Sdílením své postavy online získají hráči dvě bezplatné helmy pro použití v hlavní hře.

Účastníci, jejichž účet bude zaregistrován prostřednictvím centra Boss Factory, obdrží také zdarma raketomet Marshall, který se odemkne později v plné hře. Vydavatel Deep Silver oznámil restart série vloni v srpnu na veletrhu Gamescom.
Pátý díl série s jednoduchým názvem Saints Row míří na konzole Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 a PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Titul si již nyní můžete předobjednat za 1 480 Kč. Hráči se v něm připojí ke skupině zločinců zvaných Svatí, kteří se snaží etablovat jako nový zločinecký syndikát v jihozápadním americkém regionu zvaném Santo Ileso.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn