A Plague Tale: Requiem – odhaleno datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Asobo Studio
Na Microsoft Store bylo zřejmě o něco dříve odhaleno datum vydání hry A Plague Tale: Requiem – hru můžete očekávat již v červnu 2022.
Na podzim letošního roku se chystá pokračování hry A Plague Tale: Innocence, jehož producenty jsou Asobo Studio a Focus Home Interactive. Jde o velmi zajímavou hru s temnou atmosférou a přesvědčivým příběhem. Na výstavě E3 2021 bylo oznámeno pokračování, které má značný potenciál rozšířit mechanismy a příběh původní hry.
Amicia a Hugo pokračují v dobrodružstvích, která prožívají na jihu, aby se vyhnuli morovému peklu v Paříži. Hugovo prokletí představuje stále problém, ale Amicia je mnohem schopnější než kdykoliv předtím. Podobně jako předtím se budete muset rozhodovat, jak obstát v nelítostném světě.

O připravované hře se donedávna vědělo jen to, že by měla vyjít koncem letošního roku. Ve středu (23.3) se ResetEra dozvěděla, že na stránce Microsoft Store bylo potichu přidáno datum vydání hry A Plague Tale: Requiem. A co víc, na hru nebudete muset čekat příliš dlouho – vyjde za necelé tři měsíce. V době psaní tohoto článku bylo uvedené datum z obchodu odstraněno.

Zdroj: techraptor.net, resetera.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn