Achilles Legends Untold

Achilles: Legends Untold brzy opustí předběžný přístup!

29. 9. 2023
Zdroj náhledu: Dark Point Gam

Vývojáři ze studia Dark Point Games na svém titulu Achilles: Legends Untold poctivě pracují. Hra je v současné době ve fázi předběžného přístupu, do kterého byla vypuštěna 13. května. Jedná se o izometrické akční dobrodružné RPG ve stylu Souls her, které je zasazené do antického Řecka. O tom, že se „něco velkého chystá“, informovali vývojáři již zhruba před týdnem. Jako rána z čistého nebe pak přišlo oznámení, že plná verze 1.0 Achilles: Legends Untold bude brzy spuštěna, a tedy, že titul opustí fázi předběžného přístupu.

Zdroj: Dark Point Games

Těšit se můžete na rozšíření stávajících lokací, ale zároveň přibude i pár nových míst. Samozřejmostí je doplnění příběhu s plnohodnotnými cutscénami. Nebudou chybět ani vedlejší úkoly, které nejenže prohloubí váš herní zážitek a více osvětlí příběh, ale také díky jejich splnění získáte mnoho užitečných předmětů.

A na závěr, na co jste všichni čekali. Achilles: Legends Untold opustí předběžný přístup 2. listopadu letošního roku.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.