Mortal Sin intro

Akční hororová hra Mortal Sin se připomíná

14. 12. 2021
Zdroj náhledu: Nikola Todorovic

Mortal Sin patří mezi očekávané tituly z kategorie roguelike hack and slash. Jedná se o akční hororovou hru z pohledu první osoby, ve které budete čelit strašlivým příšerám. Vaším úkolem je pak tato monstra rozřezávat na kusy a přežít.

Mortal Sin nabízí zajímavé prostředí

Ve hře budete procházet originálně propracované prostředí, které je při každém hraní náhodně generováno. Tajemný a děsivý svět se vás bude snažit zabít na každém kroku. Při cestě za dobrodružstvím a akcí samozřejmě budete také objevovat různé mocné zbraně a kouzla. Hra je pak svým stylem nejvíce podobná hře Elderborn, nicméně ve zmíněné hře byly pevně dané lokace.

Nikola Todorovic, vývojář a vydavatel, který stojí za akční hororovou roguelike hrou Mortal Sin, oznámil, že jeho titul vyjde na Steamu v prvním čtvrtletí roku 2022.

Zdroj: igdb.com

„I když se vám výtvarný styl nelíbí, myslím, že se všichni shodneme na tom, že je velmi zapamatovatelný. Hra byla inspirována grafickými romány. Při hraní budete také moci srážet nepřátele do environmentálních nebezpečí a pastí, procházet různými cestami v otevřeném herním světě a používat předměty, kouzla a perky pro nekonečnou herní rozmanitost.“ – Nikola Todorovic.

Nezbývá tedy nic víc než tuto hru se zájmem a zvědavostí vyhlížet. Pokud Nikola Todorovic dostojí svým slibům, bude Mortal Sin patřit jednoznačně mezi špičku ve svém žánru.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.