Phasmophobia intro

Aktualizace Tempest ve Phasmophobii

19. 12. 2022
Zdroj náhledu: Kinetic Games

V nové aktualizaci s názvem Tempest, kterou vydala vývojářská společnost Kinetic Games, se ve hře Phasmophobia objeví několik nových změn. Nejzásadnější je úprava předmětu Crucifix. Tento ochranný předmět při položení na zem zastaví ducha ještě před jeho útokem v kružnici s poloměrem tři metry. Jeho použití je omezené na dva pokusy za hru a výrazně pomáhá lovcům příšer splnit hlavní i vedlejší úkoly. Nově tak nemusíte náhodně házet kříže, ale s hezkým označením ochranné plochy víte, kde jste v bezpečí.

Mezi dalšími změnami, které přichází s novou aktualizací Tempest, je opětovné zavedení mlhy a další zásahy do struktury herního počasí. Dále můžete ve Phasmophobii vidět lepší, optimalizovanější počasí. Změna nastala také ve způsobu odměňování hráčů a vyváženosti obtížnosti Custom, nebyly vynechány ani úpravy duchů. Těm byly přidány i nové mechaniky, ale ty zatajíme, abychom vám změny zbytečně nevyspoilerovali a nezkazili tak herní zážitek. Co si myslíte o aktualizaci vy, milí čtenáři, dejte nám to klidně vědět na našich sociálních sítích. Já jsem skoro zapomněl připomenout, ale určitě se nezapomeňte podívat ani na naši vánoční soutěž. Čeká tam na vás spousta herních dobrot.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.