ATS Texas - raketoplán

American Truck Simulator – Texas obdržel datum vydání

5. 11. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Dvanáctý stát pro hru American Truck Simulator (ATS), kterým je Texas, stihne ještě letošní rok. Našimi tahači budeme tuto oblast prozkoumávat už za necelých čtrnáct dní.

Není snad nikoho, kdo by neznal ta nejznámější města, jako je Dallas, Houston nebo Austin. Kromě známých destinací se Texas může pochlubit také svou rozmanitou přírodou. Nabízí přibližně 1 500 potůčků a 15 velkých řek, přičemž tou největší je Rio Grande, která také odděluje hranice s Mexikem. Texas je druhým největším státem v USA co do počtu obyvatel, tak i rozlohou.

Zdroj: SCS Software

Texas se může chlubit nejlepší ekonomikou v USA a rovněž nejrozšířenějším průmyslem, v němž najdeme například zemědělství, pěstování vína, ale rovněž i vesmírný průmysl. Vydání, které je naplánováno na 15. listopadu, doprovodí také speciální stream na oficiálním kanále SCS Software. Tak co, už se na nové DLC Texas těšíte?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.