20 let cd projektu

Andrzej Sapkowski navštívil CD Projekt Red

23. 3. 2023
 

Očividně je oficiálně a konečně zakopána válečná sekera mezi spisovatelem Andrzejem Sapkowskim a společností CD Projekt RED. Touto návštěvou, kterou nikdo skutečně nečekal, se pochlubilo i samotné studio. Bohužel nemáme žádnou představu, proč se spisovatel rozhodl varšavskou pobočku navštívit, nicméně dle těch, s nimiž se spisovatel setkal, se přišel podělit o svá moudra a několik žhavých knižních tipů. Můžeme tak doufat, že jim třeba sdělil, co plánuje napsat ve své nejnovější knize?

Studio CD Projekt RED k návštěvě dodalo: „Minulý týden jsme měli tu neuvěřitelnou čest hostit ve studiu tvůrce světa Zaklínače, jedinečného Andrzeje Sapkowského. Byl to neuvěřitelný zážitek a čest, mluvit se samotným mistrem a učit se od něj.“ Je skvělé vidět prohlubující se spolupráci mezi tvůrcem univerza Zaklínače a studiem, jež se proslavilo hrami od něj. Uvidíme, jestli se autor rozhodne navštívit i jakoukoliv pobočku Netflixu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.