Animal Shelter – Logo

V Animal Shelteru se stanete majiteli vašeho útulku

23. 2. 2021
Zdroj náhledu: Games Incubator

Taky jste jako malí snili o tom, že budete policista, voják, hasič nebo veterinář? Díky studiu Games Incubator si sice nevyzkoušíte roli například takového vojáka, ale zato se vžijete do role majitele zvířecího útulku.

Pomoc může začít

V Animal Shelter Simulatoru bude vaším hlavním úkolem zachraňovat a léčit opuštěná zvířata. Zažijete na vlastní kůži, jak náročný, ale zároveň obohacující pocit to musí být, když zachráníte nebohé malé zvíře. Vaše pomoc čtyřnohým kamarádům bude doprovázena několika kroky, které budete muset podniknout, aby se jim zlepšila nálada a zdraví. Jedním z důležitých kroků je například koupání, tady si vy sice ušpiníte ruce, ale aspoň zajistíte, aby jejich tlapky se srstí zůstaly čisté.

Každé zvíře bude mít jiný charakter, některá budou klidnější a jiní zase divočejší. Proto vaším úkolem bude mezi nimi zajistit mír a rovnováhu, aby se nestalo něco ošklivého. Zároveň své mazlíčky budete brát na vycházky, díky kterým budou spokojenější, vyčerpaní, a díky tomu mnohem klidnější. Nejspíše si s nimi budete moci venku různě hrát, ale tato informace zatím nebyla potvrzena

Zdroj: store.steampowered.com

Budování útulku

Budete moci rozšiřovat svůj útulek a pořizovat do něj další vybavení, které budete používat k plnění potřeb vašich svěřenců. Zároveň musíte být opatrný, jelikož se může stát, že narazíte na divoké zvíře, které budete muset nějakým způsobem uklidnit. Všechna zvířata, co budete mít na starosti, budou mít svoji vlastní povahu. Tu budete muset zjistit a podle toho jednat.

Nakonec vás bude čekat nejtěžší úkol

Pro vaše nebohé kamarády, kterým jste usilovně pomáhali, budete muset zajistit nový domov. Budou k vám chodit potencionální majitelé, které budete muset přesvědčovat, aby se některého z nich ujali. A jestli se vám to povede, můžete být na sebe patřičně hrdý.

Animal Shelter Simulator bohužel nemá ještě stanovené datum vydání, ale můžeme ho očekávat během letošního roku. Zatím si titul můžete přidat do vašeho seznamu přání na Steamu.

Zdroj: store.steampowered.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.