Stubbs the Zombie se po 15 letech vrací na scénu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: stubbshub.com

Pamatujete si prodejce Edwarda Stubblefielda, který měl v životě takovou smůlu, že to nejlepší, co ho kdy mohlo potkat, byla jeho vlastní smrt? Miliardář Andrew Monday začal stavět své městečko Punchbowl na hrobě našeho Edwarda. Ten se kvůli tomu naštvaně vrací ze záhrobí a rozhodne se získat vládu nad městem. Pojídání mozků a černý humor společně s českým dabingem je zpět.

Pokud jste tento titul hráli, moc dobře si pamatujete, jaká to byla zábava pojídat mozky a měnit tak obyvatele na zombie, případně urvat si vlastní vybuchující žaludek, který hodíte po nepříteli, nebo se projíždět tankem aj. Bohužel ale před nějakou dobou Stubbs the Zombie zmizel z prodejen a nedal se pořídit ani na Steamu.

Zdroj: stubbshub.com

V březnu si vezměte volno

Každého fanouška této hry potěší, že Aspyr Media oficiálně potvrdila skrze upoutávku návrat této nemrtvé legendy. Edward dorazí 16. března tohoto roku nejen na Xbox One, ale také na PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Stubbs by měl být hratelný na nové generaci skrze zpětnou kompatibilitu. Neočekávejte ale žádný remaster, jedná se pouze o port, který nabízí podporu pro vyšší rozlišení.

Sběratelé pozor!

Edward přichází se svou vlastní Collector’s Edition, tu můžete zakoupit na oficiálních stránkách za $149.99

Stubbs the Zombie – sberatelska edice

Zdroj: stubbshub.com

Zdroj: twitter.com/AspyrMedia

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn