Apex-Legends –logiáš

Apex Legends láme hráčské rekordy

14. 5. 2022
Zdroj náhledu: Respawn Entertainment

Začátkem tohoto týdne společnost Respawn Entertainment spustila třináctou sezónu hry Apex Legends. Součástí aktualizace bylo mimo jiné zásadní vyvážení zbraní, přepracování soutěžní fronty (Ranked Reloaded) a nová postava jménem Newcastle. Jedná se o solidní doplněk pro Apex Legends a zřejmě je to přesně to, co hráči chtěli. Apex Legends totiž právě překonala rekord v počtu současně hrajících hráčů ve službě Steam, když byla spuštěna 13. sezóna.

Rekord ve službě Steam byl překonán ve středu 11. května. To pokračovalo i ve čtvrtek, kdy se do hry zapojilo úctyhodných 393 000 hráčů. S blížícím se víkendem může Apex Legends dokonce znovu překonat rekord, protože v sobotu a v neděli má uživatelská základna služby Steam tendenci stoupat. I kdyby strop pro aktuální sezónu nakonec činil 410 000 hráčů, společnost Respawn by to měla považovat za neuvěřitelný úspěch a jen poslední z řady působivých pokroků.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.