Mafia Definitivní edice - doky

Další Mafia nás zavede na Sicílii za starým známým

17. 5. 2022
Zdroj náhledu: Hangar 13

Tak je to konečně tady. Nová Mafia bude prequelem postaveným na Unreal Enginu 5 (jako snad všechno v nejbližší době). V Hangaru 13 tak konečně přestávají experimentovat a vrátí se k úspěšné a především osvědčené klasice. Nyní Nick Baker tvrdí, že nejnovější díl se bude odehrávat na Sicílii na přelomu 19. a 20. století.

Proč právě na tomto italském ostrově? Na to je přece úplně jednoduchá odpověď. Odtamtud pochází legendární mafián don Salieri. Nejnovější hlavní hrdina má tak být věrným členem této gangsterské rodiny, a to hlavně na ostrově, kde to všechno začalo. Uvidíme tak i kromě dona Salieriho i bratry Morellovy nebo Franka? Na tyto informace si ještě chvilku asi počkáme, nicméně kdo by se nyní na hru netěšil!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.