Aspire: Ina’s Tale vyjde ke konci tohoto roku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Wondernaut Studio

Pamatujete si na pohádku o Šípkové Růžence? Krásná princezna je uvržena do hlubokého spánku a uvězněna v hradě uzamčeném do pichlavých růží. Aspire: Ina’s Tale vám představí podobný příběh, kdy se po dlouhém spánku nic netušící dívka jménem Ina probouzí na neznámém místě tajuplné věže. Ina se na rozdíl od Růženky nedočká svého prince, a tak bude muset vzít osud do vlastních rukou. Bude jen na ní najít cestu ven a během toho zjistit, proč byla na takovém místě uvězněna.

Zdroj: Wondernaut Studio

Při prohledávání věže se můžete těšit na nádherné a rozmanité scenérie a odhalování pravdy o místních obyvatelích. Vyhledejte jejich vzpomínky a osvoboďte je z nepříznivého vězení hrozivé věže, která se živí představivostí, tedy sny. Cesta to nebude rozhodně snadná a připravte se na řešení logických hádanek, odkrývání skrytých chodeb a manipulaci s předměty, které vám mohou dopomoci k orientaci v už tak spletitých chodbách.

I když nám tvůrci zatím neprozradili přesné datum vydání, už nyní víme, že Aspire: Ina’s Tale vyjde v prosinci tohoto roku na PC (Steam i Epic Games Store), Xbox One a Nintendo Switch.

 

Více na wondernautstudio.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn