Aspire Ina's Tale – úvodka

Aspire: Ina's Tale vyjde ke konci tohoto roku

28. 9. 2021
Zdroj náhledu: Wondernaut Studio

Pamatujete si na pohádku o Šípkové Růžence? Krásná princezna je uvržena do hlubokého spánku a uvězněna v hradě uzamčeném do pichlavých růží. Aspire: Ina's Tale vám představí podobný příběh, kdy se po dlouhém spánku nic netušící dívka jménem Ina probouzí na neznámém místě tajuplné věže. Ina se na rozdíl od Růženky nedočká svého prince, a tak bude muset vzít osud do vlastních rukou. Bude jen na ní najít cestu ven a během toho zjistit, proč byla na takovém místě uvězněna.

Zdroj: Wondernaut Studio

Při prohledávání věže se můžete těšit na nádherné a rozmanité scenérie a odhalování pravdy o místních obyvatelích. Vyhledejte jejich vzpomínky a osvoboďte je z nepříznivého vězení hrozivé věže, která se živí představivostí, tedy sny. Cesta to nebude rozhodně snadná a připravte se na řešení logických hádanek, odkrývání skrytých chodeb a manipulaci s předměty, které vám mohou dopomoci k orientaci v už tak spletitých chodbách.

I když nám tvůrci zatím neprozradili přesné datum vydání, už nyní víme, že Aspire: Ina's Tale vyjde v prosinci tohoto roku na PC (Steam i Epic Games Store), Xbox One a Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.