Redfall

Autoři Redfallu začínají pracovat na nové hře

10. 5. 2023
 

Zatímco Redfall vehnal většině hráčů slzy do očí a donutil je kvůli ceně navštívit ekonomický seminář, studio Arkane začíná pracovat na další hře. Nejspíš kvůli tomu, aby na neúspěch Redfall bylo rychle zapomenuto. Ostatně až do tohoto titulu Arkane vydávalo kvalitní počiny. Nyní na stránkách společnosti ZeniMax Media vyšel inzerát, v němž se hledá kolega do týmu Arkane Austin. Jedná se o inženýrskou pozici.

To by nejspíš nikoho nepřekvapilo, ale v inzerátu se vyloženě píše: „Arkane Studios Austin is looking for a Build Engineer to join our team in developing our next AAA title!“ Tedy že se hledá člověk do týmu, který se bude podílet na vývoji úplně nového AAA titulu. Nutno ještě podotknout, že zájem studia je skutečně velký, protože pozice má být obsazena co nejrychleji. To také napovídá, že by se tvorba nového projektu měla rozjet co nejdříve a lov na upíry by byl navždy zapomenut.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.