Avatar 2

Avatar: The Way of Water bude už na konci tohoto roku, o čem byl teaser?

5. 5. 2022
Zdroj náhledu: press.disney.co.uk

Nejvýdělečnější film všech dob se dočká po dlouhých letech pokračování. Avatar: The Way of Water má dorazit oficiálně do kin už 16. prosince letošního roku. Na CinemaConu byl nedávno odvysílán první teaser, který zatím ale velice rychle běhá po internetu a je smazán vždy tak rychle, jak se objeví. První fotografie už jsou však venku a vypadají naprosto dokonale, ostatně jako celá ukázka.

Teaser naznačuje pokračování velkolepého Cameronova příběhu, který v první ukázce dbal skutečně na to, aby bylo vidět to, co divák chce. Tedy skoro nic. Vidíme lid Na´vi, několik létajících příšer, velryby a samozřejmě návrat Quaritche, který po konci prvního dílu překvapivě opět procitl. Také je k vidění lidská technika, takže to vypadá, že se modří mimozemšťané lidí skutečně nezbavili. Především to ale vypadá, že James Cameron chce opět nabídnout audiovizuální porno, stejně jako nabídl první díl. Myslíte, že se mu to skutečně povede?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.