ALGiant_nahledový obrázek

13. sezóna v Apex Legends se dočká obrovského kraba

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: EA.com

Storm Point je relativně mladá mapa a od doby, kdy pohostila vůbec první stovku přeživších, se na ní vývojáři ještě nedopustili žádného zvěrstva. 13. sezóna se rozhodla tento až podezřele klidný stav narušit. Největší změnou bude bezpochyby obrovský krab, jehož bylo možné zahlédnout v traileru, ale mapa nabídne i spoustu dalších změn. „Položili jsme si jednoduchou otázku. Jaké by to bylo, kdybychom mohli bojovat uvnitř nebo kolem uvízlé mořské příšery?“ vyjádřil se k novince Jeff Shaw, hlavní designér úrovní pro Apex Legends. „Měli jsme za to, že se to k mapě Storm Point tematicky hodí.“

Jak naznačil již trailer nové sezóny, aby mořský krab padnul, všechny legendy se musely spojit. Seismická aktivita způsobená jejich společnou bitvou vedla k reaktivaci několika zapomenutých zbrojnic IMC.

„Tyto zbrojnice jsou pozůstatkem z Frontier War. Byly postaveny jako podpůrné struktury,“ řekla Samantha Kalman, hlavní herní designérka. Uvnitř se pochopitelně dočkáte všemožných předmětů vysoké rarity. Odměna nebude však zadarmo.

„Hráči do nich mohou vstoupit a aktivovat je. Tím zahájí 60sekundové bojové střetnutí s roboty zvanými Spectres,“ popsala Samantha Kalman. „Při střetu budou chráněni před třetí stranou“

.Je to tedy na podobné bázi jako Trials. Tady vás ovšem před samotným koncem nikdo neobere. Přinejhorším vás obere až po konci samotném.

Datum vydání 13. sezóny je téměř za rohem, a pokud jste neviděli, jak bude vypadat nová legenda, mrkněte ještě na náš starší článek.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.