Obi-Wan Kenobi

Jedi number one Obi-Wan se vrací v nabušeném traileru

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: press.disney.co.uk

Je to už deset let co jeden z posledních mistrů Jedi Obi-Wan Kenobi porazil svého učedníka Anakina Skywalkera. Jeho učedník ale nezemřel, stal se z něj nejnebezpečnější válečník galaxie jménem Darh Vader. Nyní mistr Jedi dohlíží na Luka Skywalkera na planetě Tatooine, když se najednou zaplete do dalšího strhujícího dobrodružství.

Není nad to, když se do seriálů vrací staré známé postavy. Obi-Wana Kenobiho si opět zahraje Ewan McGregor a do role, kterou sám označuje jako „nelibou“ se vrátí i Hayden Christensen, a zopakuje si tak svou legendární roli Anakina Skywalkera a. k. a. Dartha Vadera. V seriálu také uvidíme Owena Larse, Berute Whitesun Larsovou, Revu, nějaké ty inkvizitory a samozřejmě spoustu stormtrooperů. Už 27. května se seriál objeví na Disney+, která se už příští měsíc konečně dostává do České republiky.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.