Bendy Secrets of the Machine - úvod

Bendy: Secrets of the Machine je zdarma 

16. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Bendy: Secrets of the Machine je ručně kreslený temný psychologický horor. Tento interaktivní zážitek, vyvinutý vývojáři z Gent Corporation ve spojení s vydavatelstvím Joey Drew Studio, slibuje hráčům pohlcující vyprávění i ohromující hratelnost. Odhalte záhadu kolem „Stroje“ (The Machine) tím, že se ponoříte hluboko do spletité tvorby vývojářů z Gent Corporation na této strhující interaktivní cestě.

Stroj k sobě vábí jen odvážné a zvědavé duše, proto se ujmete role Subjectu #131389145. Společně s ním vás čeká průchod tajemnou říší Dark Puddles, v níž se setkáte s tapisérií minulých, přítomných a budoucích odhalení, která zpochybní váš intelekt i vaši intuici. Stíny kolem vás šeptají nevyřčené příběhy a čekají, až bystrý pozorovatel, jako jste vy, rozluští jejich záhadné sdělení. 

Jádrem celého tohoto dobrodružství je „přijímací místnost“ (The Drawing Room). Jedná se o místo, v němž se sbíhají všechny záhady a hádanky, které čekají na vyřešení. Nebojte se vstoupit do tohoto pohlcujícího světa, v němž má každá stopa svůj význam a každá interakce vás přivede blíže k odemknutí těch největších tajemství, jež jsou zde ukryta. 

Říše Dark Puddles se pořád mění, což zajišťuje hráčům neustále nové podněty a zábavnější hratelnost. Každá další návštěva tohoto místa přináší nejen nové výzvy a intriky, ale i objevy, které vás udrží přilepené k obrazovce monitoru.  Zůstaňte ve střehu, držte se svého zdravého rozumu a buďte připraveni odhalit všechna ukrytá tajemství. Díky nim se vám na sto procent změní chápání tohoto tajemného světa.

Zdroj: igdb.com

Pokud patříte mezi fanoušky série o Bendym, rozhodně by vám tento titul Bendy: Secrets of the Machine neměl uniknout. Obzvlášť, když je na platformě Steam ke stažení zdarma

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.