Bioshock The Collection - Epic Games

Bioshock 4 poběží na Unreal Engine 5

1. 6. 2021
 

Velmi očekávaný čtvrtý díl herní série BioShocku je pod poměrně velkým hledáčkem všech nadšenců série. S jistotou se ví, že na BioShocku 4 pracuje kanadské studio Cloud Chamber a že bude zasazen do zcela nového prostředí, které bude odkazovat na předešlé hry. Nejnovější informace prozrazují, že hra bude využívat Unreal Engine 5.

Pracovní nabídka odhalila i něco víc?

Tato informace nebyla sice nějak podložena. Nicméně podle pracovní nabídky od studia Cloud Chamber se tak dá silně usuzovat. Studio totiž hledá odborníka, který bude pracovat v Unreal Enginu 5, bude přizpůsobovat stávající systémy a zároveň vytvářet i nové technologie. To vše pod taktovkou technických potřeb a tvůrčích cílů projektu.

Unreal Engine 5 se těší velké oblibě a také velkému zájmu veřejnosti. Společnost Epic Games prezentovala 15timinutovou ukázku z technologie Unreal Engine 5, přičemž zároveň spustila early access verzi samotného enginu.

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.