Borderlands – Logo

Blíží se Borderlands 4?

22. 11. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Bývalý zaměstnanec studia Lost Boys Interactive ve svém životopisu zmínil informace o titulech, které ještě nebyly oficiálně potvrzeny. Informace se objevily na sociální síti LinkedIn. Konkrétně na profilu Randela R., jenž pracoval v rámci krátkodobého kontraktu od května do července v roce 2022 na pozici technického ředitele Lost Boys Interactive. Pod toho studio spadá právě například Gearbox, který vytváří známé tituly jako Borderlands nebo Tiny Tinaʼs Wonderlands.

Díky této informaci se tak můžeme domnívat, že nás možná brzy čeká překvapení v podobě odhalení několika možných a zajímavých titulů. Ono totiž pokračování, se netýká jen her jako Borderlands 4 nebo Tiny Tinaʼs Wonderlands 2, ale zároveň například i titulu Brothers in Arms, o jehož pokračování se mluví už dlouhé roky, ale stále jsme nic nevěděli.

Nicméně se ale nejedná o nic překvapivého. Všechny zmíněné hry dosáhli obrovských úspěchů, o Tiny Tinaʼs Wonderlands se dokonce i ředitel Gearboxu Randy Pitchford vyjádřil jako o nastávající franšíze. Ještě tak chviličku počkejme, určitě se nějakého odhalení brzy dočkáme. Doufejme jen, že se do výčtu her zapojí i Brothers in Arms, protože kdo by pokračování této válečné hry vlastně nechtěl? 

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.