BlizzCon

BlizzCon 2021 zrušen, nahradí ho BlizzConline

27. 5. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Na Twitteru se včera objevila zpráva, která dokázala zklamat nejednoho fanouška Blizzardu. Dle vyjádření Saralyn Smith (Executive Producer of BlizzCon) je říjnový BlizzCon 2021 totiž oficiálně zrušen kvůli pandemii ve světě.

BlizzCon vs. BlizzConline

Festival týkající se her od Blizzardu se koná každoročně od roku 2005 v Kalifornii. Třikrát se nekonal, a to v roce 2006, 2012 a kvůli pandemii Covid-19 byl zrušen i ten loňský. Celá zpráva se zmiňuje o tom, že je pro celý tým Blizzardu těžké dělat tak velikou akci, jakou je BlizzCon, v aktuálních podmínkách, a protože by ani nemohli zajistit uspokojující zážitek pro fanoušky, rozhodli se jej zrušit. Stejně jako loňský rok by i letošní BlizzCon v Kalifornii měl nahradit BlizzConline (online událost) začátkem následujícího roku. Více informací bohužel Saralyn nesdělila. Ze zprávy vyplývá, že by mělo jít o trochu lepší akci, než jakým byl BlizzConline letos v únoru, ale nic podrobnějšího není známo. Snad se v Blizzardu brzy vysloví ohledně dalších informací.


Článek pro Gaming Professors napsala Nela Bojdová

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.