Bloober team náhled

Bloober Team oznámil nový hororový titul

18. 12. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vývojářské studio Bloober Team nejspíše všichni dobře znáte, jelikož má na svém kontě známé hororové tituly jako Layers of Fear, Blair Witch nebo třeba The Medium. Dále také pracují na remaku nechvalně proslulé hry Silent Hill 2. Nyní studio oznámilo zcela nový hororový titul, který bude vydán známým vydavatelským studiem Private Division.

Bloober Team nám toho o nadcházející hře zatím moc neprozradil, jisté ale je, že se jedná o zcela nový projekt, který je teprve v raném vývoji. Na další informace si budeme ještě muset počkat, avšak doufáme, že přijdou brzy.

Pokud se hororových her od studia Bloober Team nemůžete nabažit, mám pro vás takovou menší připomínku. V létě tohoto roku totiž studio oznámilo další díl z herní série Layers of Fear, která ponese velice podobný název – Layers of Fears. Ten vyjde někdy v průběhu příštího roku, přesné datum zatím nebylo specifikováno.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.