TW3Klepna – náhledový obrázek

Nově si v Zaklínači 3 můžete poplácat Klepnu

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: thewitcher.com

Zaklínač 3 se konečně dočkal slibované aktualizace spojované se seriálem na Netflixu. Její součástí jsou grafické úpravy a nový obsah. Mimo to přináší i velmi podstatnou novinku pro všechny milovníky zvířat – Geralt bude mít možnost pohladit svého koně Klepnu.

Jak novinka funguje v praxi, můžete zhlédnout přímo ve videu, jež na svém twitteru sdílel globální PR ředitel CD Projektu Red Radek Grabowski.

Nejenže zmíněná interakce není uvedena v seznamu úprav nové aktualizace, dokonce vás k ní nevyzve ani sama hra prostřednictvím nabízených zkratek pro vykonání aktivit, jako je nasednout na Klepnu, rychlá jízda atp.

Samozřejmou součástí nové aktualizace je i populární „šourkové“ nilfgardské brnění nebo zbroj Henryho Cavilla, coby seriálového Geralta.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.