Marvel’s Spider-Man 2 – logiáš

Marvel’s Spider-Man 2 zná své datum vydání

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vzhledem k úspěchu her Marvel's Spider-Man a Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PS5 není překvapením, že se společnosti Sony a Insomniac rozhodly vydat své tituly i na PC. Od posledního dobrodružství Petera Parkera před dvěma lety fanoušci netrpělivě očekávali novou zprávu o hrdinovi, který se prohání na pavučinách. Zatímco pro mnohé byl Miles Morales pozitivní změnou, pro mnoho řadových uživatelů je vnímán především jako doplněk pro základní titul.

Zdroj: igdb.com

Včera se na PlayStation Blogu objevil článek o chystaných projektech, které Sony plánuje vydat v příštím roce. Vedle očekávaných titulů, jako je Forspoken, Hogwarts Legacy, Destiny 2: Lightfall, remake Resident Evil 4 a Final Fantasy XVI, blog překvapivě zmínil také Marvel's Spider-Man 2. Nejlepší na tom bylo, že kromě popisu a traileru odhalil i datum vydání.

Když už mluvíme o Marvel's Spider-Man 2, začněme vzrušující zprávou od vývojářského studia Insomniac Games, které potvrdilo datum vydání tohoto pokračování. Hra Marvel's Spider-Man 2 vyjde pro systém PS5 na podzim roku 2023. Po událostech her Marvel's Spider-Man a Marvel's Spider-Man: Miles Morales se pavoučí dvojice Peter Parker a Miles Morales vrací v dalším akčním trháku série. O hře toho zatím nebylo mnoho prozrazeno, ale soudě podle kvality předchozích dvou dílů si můžeme být jisti, že můžeme očekávat fantastické nové originální dobrodružství Spider-Mana.“Zdroj: PlayStation Blog

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.