Microsoft Flight Simulator AR1 IGDB

Boeing 737 pro Microsoft Flight Simulator od PMDG získal zásadní funkci

31. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojáři se podělili o důležité novinky týkající se doplňků pro Microsoft Flight Simulator, včetně příslušné aktualizace a vydání. Tato novinka potěší většinu pilotů (hráčů), protože se na tento prvek čekalo více než rok. Komunitou milovaný Boeing 737 od společnosti PMDG dostal bezplatnou aktualizaci přidávající univerzální letový tablet, který je v moderní letecké simulaci v podstatě nezbytnou pomůckou.

Obsahuje kritické provozní pomůcky a výkonnostní kalkulačky, kvůli jejichž absenci milovaný letoun předtím působil neúplně. Navíc v oficiálním příspěvku na fóru uvádí generální ředitel společnosti PMDG Robert Randazzo pestrý seznam funkcí, které jsou v současné době k dispozici. Stojí za zmínku, že tablet se nazývá „univerzální“, protože bude namontován do všech připravovaných letadel PMDG. To znamená, že by se nemuselo (opět)čekat více než rok, než bude implementován do Boeingu 777. 

zdroj: PMDG

Druhou novinku si připravila společnost Fly2High v podobě placeného rozšíření, které přináší mezinárodní letiště McAllen Miller International Airport (KMFE) sloužící okresu Hidalgo v Texasu ve Spojených státech.

V současné době je k dispozici na stránkách flightsim.to za 8,37 eur. Níže se můžete podívat na upoutávku, která letiště podrobně představuje. Kromě Microsoft Flight Simulatoru existuje na trhu i konkurence v podobě X-Plane 12, o níž si můžete více přečíst v naší recenzi.

Zdroj: techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.