Borderlands 3 intro

Borderlands 3 Event je tady!

14. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Borderlands 3 je oblíbená akční FPS hra, kterou vyvinulo studio Gearbox a vydala společnost 2K Games. Jedná se o pokračování Borderlands 2 z roku 2012 a jde zároveň o čtvrtou hru v sérii Borderlands.

Vydejte se za výzvou v podobě těžkého bosse v mapách Borderlands 3 Proving Grounds. Vydejte se na nebezpečnou výzvu a získejte zaručenou legendární kořist za své potíže na této cestě.

Silnější Boss = lepší odměna

Borderlands 3 dostane šest týdnů eventu True Trials, který bude plný výzev. Tento event bude dle 2K Games běžet až do 1. července.  Po tuto dobu bude „každá mini událost obsahovat nově vylepšeného bosse v modifikované verzi Proving Grounds. Jakmile tohoto bosse porazíte, padne z něj jedna z legendárních položek, která byla vybrána vývojářským týmem jako odměna. Tyto legendární předměty se budou měnit každý týden.”

Dle dostupných informací bude tato položka vždy vybrána z lootového fondu základní hry a další pak bude pocházet z jednoho ze šesti rozšíření Borderlands 3. Zbraň stále můžete získat, ale abyste ji mohli použít, musíte vlastnit rozšíření, ze kterého pochází. Výzva tohoto týdne bude bitva v oblasti Ďáblova břitva na Pandoře a odměnou budou legendární zbraně The Lob a Lucky 7.

Zdroj: igdb.com

Výkonný revolver, se vždy hodí

V závislosti na vašem buildu může být Lucky 7 obzvláště výkonný revolver. Pokaždé, když se Lucky 7 znovu nabije, bude na něj potenciálně aplikováno několik buffů, a pokud máte to štěstí, revolver dokáže jediným stisknutím spouště rychle vystřelit sedm výbušných, eridiem nabitých nábojů. Hráči Moze, kteří mají body investované do neustálé regenerace munice, mohou se správnými schopnostmi tuto zbraň přeměnit na zabijáka bossů.

24. června se také uskuteční návrat velké sezónní akce Borderlands 3, tentokrát s názvem The Revengence of Revenge of the Cartels. To bohužel není známkou toho, že Metal Gear Rising se dočká pokračování, ale bude to další šance sundat Joeyho Ultravioleta a jeho gangy v honosném úkrytu Villa Ultraviolet.

Vývojáři z Gearbox studia průběžně aktualizují hru Borderlands 3 už od jejího uvedení v září 2019. Kromě několika rozšíření byla 8. dubna vydána novější Director‘s cut verze hry. Zahájena byla také výroba hraného filmu Borderlands, projekt přilákal řadu velkých hvězd, jako jsou Cate Blanchett, Jamie Lee Curtis, Kevin Hart a Jack Black.

Zdroj: gamespot.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.