Crash Bandicoot – logiášek

Bude odhalen nový Crash Bandicoot?

9. 10. 2022
Zdroj náhledu: Vicarious Visions

Dokážete si představit, že byste se o nové hře dozvěděli z obyčejné pizzy? Přesně to se stalo jednomu youtuberovi. Canadian Guy Eh – jak si říká – prozradil, že byly rozeslány tiskové sady, které mimo jiné prozrazují, že 18. října vyjde na Steamu nejnovější díl populární hry Crash Bandicoot 4: It's About Time. To je skvělá zpráva pro fanoušky, kteří si Crashe chtěli zahrát, ale nemohli, protože nemají PS5.

To ale není všechno. Tiskové materiály naznačují, že nová hra Crash Bandicoot bude odhalena během předávání cen The Game Awards (8. prosince). Youtuber měl k dispozici balíček, nebo spíše krabici na pizzu s motivem Aku-Aku s názvem „Aku-Aku's Steam-In Pizza Shack“ a na jejím boku byl ještě nápis: „Chcete víc? Vyzkoušejte naši novou pizzu Wumpa za 12,08 dolarů!“ .Vývojáři jsou pravděpodobně srandisti. Guy Eh si myslí, že cena pizzy a samotný název jsou dvě zřejmé nápovědy. Cena 12,08 jasně odkazuje na 8. prosince, kdy se koná letošní předávání cen, a samotný název Wumpa Pizza má představovat očekávanou hru Wumpa League.

Wumpa League byla pravděpodobně multiplayerová verze hry z univerza Crashe, ve které hráči soutěžili o měnu Wumpa. Tato hra měla být vydána společně s It's About Time, ale z neznámých důvodů byla odložena. Kromě toho byla většina zaměstnanců Activision Blizzard kvůli určitým obviněním a žalobám přeřazena ke Call of Duty, takže se předpokládalo, že Wumpa bude nakonec zrušena úplně.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.