Bude odhalen nový Crash Bandicoot?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Vicarious Visions

Dokážete si představit, že byste se o nové hře dozvěděli z obyčejné pizzy? Přesně to se stalo jednomu youtuberovi. Canadian Guy Eh – jak si říká – prozradil, že byly rozeslány tiskové sady, které mimo jiné prozrazují, že 18. října vyjde na Steamu nejnovější díl populární hry Crash Bandicoot 4: It’s About Time. To je skvělá zpráva pro fanoušky, kteří si Crashe chtěli zahrát, ale nemohli, protože nemají PS5.

To ale není všechno. Tiskové materiály naznačují, že nová hra Crash Bandicoot bude odhalena během předávání cen The Game Awards (8. prosince). Youtuber měl k dispozici balíček, nebo spíše krabici na pizzu s motivem Aku-Aku s názvem „Aku-Aku’s Steam-In Pizza Shack“ a na jejím boku byl ještě nápis: „Chcete víc? Vyzkoušejte naši novou pizzu Wumpa za 12,08 dolarů!“.
Vývojáři jsou pravděpodobně srandisti. Guy Eh si myslí, že cena pizzy a samotný název jsou dvě zřejmé nápovědy. Cena 12,08 jasně odkazuje na 8. prosince, kdy se koná letošní předávání cen, a samotný název Wumpa Pizza má představovat očekávanou hru Wumpa League.
Wumpa League byla pravděpodobně multiplayerová verze hry z univerza Crashe, ve které hráči soutěžili o měnu Wumpa. Tato hra měla být vydána společně s It’s About Time, ale z neznámých důvodů byla odložena. Kromě toho byla většina zaměstnanců Activision Blizzard kvůli určitým obviněním a žalobám přeřazena ke Call of Duty, takže se předpokládalo, že Wumpa bude nakonec zrušena úplně.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn