Far Cry 6

GOTY edice pro Far Cry 6 je tu konečně s cenovkou

7. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Bez jakékoliv informace vydal Ubisoft hru Far Cry 6 v edici Game of the Year. O této verzi se dlouho spekulovalo, ale nic se o ní nevědělo, především cena. Ta je překvapivá, protože tato first-person střílečka z roku 2020 bude za 120 eur. To je v přepočtu 3 000 korun, ale na PS Store a Xbox Store bude výsledná hodnota 3 300 korun.

K základní hře přibude i Season Pass, Ultimate Pack (Jungle Expedition, Croc Hunter a Vice Pack) a nové rozšíření Lost Between Worlds, které však ve hře ještě není. O jeho vydání také nejsou známé žádné podrobnosti. FC 6 obdržel tři DLC zaměřující se na Vasse, Pagana a Josepha, což jsou padouši z předchozích dílů série. Do GOTY edice přibude ještě plná verze hry Far Cry: 3 Blood Dragon Classic Edition. Ironií celé věci je, že FC 6 snad nikde titul hry roku nezískala. Přečtěte si naši recenzi Far Cry 6.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.